180 MP/4 - IEC B3 - 400/690V
Onderdeelnummer 37750193
Productkenmerken
| Technische beschrijving | 180MP/4 P738 B3 400/690 TF 2/I |
|---|
| Kabelinvoer (metrisch) | Kabelinvoer bij I |
|---|---|
| Cosinus phi 1 | 0,84 |
| IA / IN 1 | 9,2 |
| Nominale motorspanning (V) | 400/690 |
| Efficiëntie (50% PN) | 92,4 |
| Efficiëntie (75% PN) | 93,1 |
| Efficiëntie (100% PN) | 93,1 |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Nominaal vermogen | 18,50 kW |
| Motortoerental | 1.480 r/min |
| Motortype | Asynchroon |
| Motorformaat | 180 |
| Efficiëntieklasse | IE3 |
| Remmotor | nee |
| Beschermingsklasse van de motor | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus motor | S1 |
| Mechanische uitvoering | IEC |
| Motorflenstype | IEC B3 |
| Bruto gewicht | 160,00 kg |
|---|
| Thermische motorbeveiliging | Thermokoppel |
|---|---|
| Klemmenkastpositie | Positie klemmenkast bij 2 |
| Fulfilled certificates and conformities | CE-markering |
|---|