NORDAC PRO SK 500E-550-340-A
Numer części 275420055
Cechy produktu
| Opis techniczny | INVERTER SK 500E-550-340-A |
|---|
| Interfejs enkodera | HTL |
|---|---|
| Wejścia cyfrowe | 5 |
| Wejścia analogowe / cyfrowe | 2 |
| Wyjścia analogowe / cyfrowe | 1 |
| Wyjście przekaźnikowe | 2 |
| Wejście PTC przez wejście cyfrowe | Tak |
| Wejście PTC | Nie |
| Dostępne złącza diagnostyczne | RS232 / RS485 |
| Waga brutto | 1,60 kg |
|---|
| Min. Rezystancja przyłączeniowa rezystora hamującego | 390 Ω |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,55 kW |
| Moc znamionowa | 0,75 HP |
| Zasilanie sieciowe | 3~ 380 … 480 V, -20% /+10 %, 47 … 63 Hz |
| Prąd wejściowy (RMS) - 1 faza | 0,00 A |
| Prąd wejściowy (FLA) - 1 faza | 0,00 A |
| Prąd wejściowy (RMS) - 3 fazy | 2,40 A |
| Prąd wejściowy (FLA) - 3 fazy | 2,20 A |
| Prąd wyjściowy (RMS) | 1,70 A |
| Prąd wyjściowy (FLA) | 1,50 A |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 400,00 Hz |
| Klasa sprawności | IE2 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia | 40 °C |
| Min. Temperatura przechowywania i transportu | -20 °C |
| Maksymalna temperatura przechowywania i transportu | 60 °C |
| Wysokość | 220 mm |
| Szerokość | 74 mm |
| Głębokość | 153 mm |
| Certyfikaty | RoHS, cUL, cTick, Certyfikat UL, Oznakowanie CE |
|---|---|
| Standard EMC | EN 61800-3 |
| Rodzaj napięcia sterującego | Wewnętrzne 24 V |
|---|---|
| Czoper hamowania | Tak |
| Sterowanie wektorem prądu (sterowanie ISD) | Tak |
| Regulator prędkości serwo (sterowanie w pętli zamkniętej) | Nie |
| Sterowanie pozycjonowaniem POSICON | Nie |
| Sterowanie hamulcem | Tak |
| Zintegrowane PLC | Nie |