key
Part no. 26030164
Product attributes
| Technical description | KEY 3x3x16 A DIN 6885 V1000 |
|---|
| Height | 0.1200 inch |
|---|---|
| Unit system | Metric |
| Length | 16.0 mm |
| Length | 0.6300 inch |
| Height | 3.00 mm |
| Width | 3.00 mm |
| Width | 0.1200 inch |
| Gross Weight | 0.00 kg |
|---|
Part no. 26030164
| Technical description | KEY 3x3x16 A DIN 6885 V1000 |
|---|
| Height | 0.1200 inch |
|---|---|
| Unit system | Metric |
| Length | 16.0 mm |
| Length | 0.6300 inch |
| Height | 3.00 mm |
| Width | 3.00 mm |
| Width | 0.1200 inch |
| Gross Weight | 0.00 kg |
|---|