key
Part no. 26061603
Product attributes
| Technical description | KEY 6x6x16 A DIN 6885 V1000 |
|---|
| Height | 0.2400 inch |
|---|---|
| Unit system | Metric |
| Length | 16.0 mm |
| Length | 0.6300 inch |
| Height | 6.00 mm |
| Width | 6.00 mm |
| Width | 0.2400 inch |
| Gross Weight | 0.00 kg |
|---|
Part no. 26061603
| Technical description | KEY 6x6x16 A DIN 6885 V1000 |
|---|
| Height | 0.2400 inch |
|---|---|
| Unit system | Metric |
| Length | 16.0 mm |
| Length | 0.6300 inch |
| Height | 6.00 mm |
| Width | 6.00 mm |
| Width | 0.2400 inch |
| Gross Weight | 0.00 kg |
|---|