key
Part no. 26080205
Product attributes
| Technical description | KEY 8x7x20 B DIN 6885 V1000 |
|---|
| Height | 0.2800 inch |
|---|---|
| Unit system | Metric |
| Length | 20.0 mm |
| Length | 0.7900 inch |
| Height | 7.00 mm |
| Width | 8.00 mm |
| Width | 0.3100 inch |
| Gross Weight | 0.01 kg |
|---|
Part no. 26080205
| Technical description | KEY 8x7x20 B DIN 6885 V1000 |
|---|
| Height | 0.2800 inch |
|---|---|
| Unit system | Metric |
| Length | 20.0 mm |
| Length | 0.7900 inch |
| Height | 7.00 mm |
| Width | 8.00 mm |
| Width | 0.3100 inch |
| Gross Weight | 0.01 kg |
|---|