key
Part no. 26160305
Product attributes
| Technical description | KEY 16x10x30 B DIN 6885 V1000 |
|---|
| Height | 0.3900 inch |
|---|---|
| Unit system | Metric |
| Length | 30.0 mm |
| Length | 1.1800 inch |
| Height | 10.00 mm |
| Width | 16.00 mm |
| Width | 0.6300 inch |
| Gross Weight | 0.05 kg |
|---|
Part no. 26160305
| Technical description | KEY 16x10x30 B DIN 6885 V1000 |
|---|
| Height | 0.3900 inch |
|---|---|
| Unit system | Metric |
| Length | 30.0 mm |
| Length | 1.1800 inch |
| Height | 10.00 mm |
| Width | 16.00 mm |
| Width | 0.6300 inch |
| Gross Weight | 0.05 kg |
|---|